Herní server

Co hrajete, co posloucháte a na co rádi koukáte
Swam
Příspěvky: 6
Registrován: úte 02. pro 2008 21:13:23

Re: Herní server

Příspěvek od Swam »

Tak na hru world of warcraft uz nema cenu delat server . Tedkon se rozjel novy projekt jmenem TwinStar a je jasne bezkonkurencni jak unas tak i na Slovensku . Podilim se na jeho chodu a ma moc dobre vyhlidky do budoucna. Tudiz by to byla sebevrazda
big_bart
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01. lis 2009 6:43:24

Re: Herní server

Příspěvek od big_bart »

Swam píše:Tak na hru world of warcraft uz nema cenu delat server . Tedkon se rozjel novy projekt jmenem TwinStar a je jasne bezkonkurencni jak unas tak i na Slovensku . Podilim se na jeho chodu a ma moc dobre vyhlidky do budoucna. Tudiz by to byla sebevrazda
Diky za tip, na server TWINSTAR, urcite se tam podivam, za dobu co hraju WoW jsem navstivil uz vice serveru, ale zadnej nemel online vice jak 500 hracu. Snad mi to pojede, v tuhle dobu hraju na altronu a diky pripojeni od vlasimnetu, mi to pise, ze mam na uctu ban. Kdyz se ovsem pripojim v Praze, tak mi vse jede jak ma.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní server

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,

pokud některý z klientů Vlašimnetu způsobil na serveru ban, bohužel nejde to ovlivnit.

Ale pokud chcete od těchto problémů mít klid, mohu Vám pouze doporučit veřejnou IP adresu se všemi jejími výhodami i nevýhodami (viz. tento článek, podrobnosti o financích zde).
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
fanda111
Příspěvky: 6
Registrován: ned 08. úno 2009 20:10:59

Re: Herní server

Příspěvek od fanda111 »

Ja jelikoz jsem hral a ted opet hraji staricke cs 1.5 bych byl pro tento server.
Ale dnes jiz se vsude hraje 1.6, tak nevim, zda by vubec nekdo mel zajem rozjet stary Cs 1.5 server. V soucasne dobe se ale i tak najde oplno hracu, kteri jen pro zabavu hrajou cs 1.5.
I kdyz ze soucasnych cs 1.5 serveru , ktere zbyly je pouzitelna jen Paruka na SLovensku a pak Murka v Nemecku, Beotel laguje.
Ovsem na obou je tak zatvrzeny a zkostnately system hernich map a prav, ze to je nekdy spise na nervy nez na odreagovani a hraje se porad 1 mapa dokola.
Proto by nekteri lide radi staronovy server s novejsim systemem a velkym poctem map.

Pripadne bych byl take pro CS 1.6 NonSteam.
Odpovědět