Výpadky elektřiny

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Odpovědět
DanielS
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11. srp 2008 8:32:49

Výpadky elektřiny

Příspěvek od DanielS »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, kde berete ty aktuální a i přesné informace o výpadkách elektřiny.

Bydlím na vesnici, kde jsou výpadky elektřiny celkem časté, a údaje, které si pak přečtu na vašich stránkách, jsou opravdu odpovídající.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpadky elektřiny

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,

údaje čerpáme z infolinky ČEZu, i když zde jsou jen orientační. Pokud je nějaký rozsáhlý výpadek (třeba po vichřici) jsou naši technici v terénu, rozmísťují elektrocentrály, kontrolují anténní sytémy atd. No a když někde vidí opravářskou četu, prostě se jí optají. To jsou asi jediné konkrétní a objektivní informace.
Pochopitelně nám i něco může utéct, ale v našich možnostech se snažíme poskytovat informace, jak jen to jde.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Jaros
Příspěvky: 2
Registrován: stř 22. říj 2008 13:43:45

Re: Výpadky elektřiny

Příspěvek od Jaros »

Dobré odpoledne,
jsem jedním z lidí, kteří čekají až jim konečně skončí ADSL od modrých komunistů. Pak bych rád wifinu, důvody tu mazat nebudu (ale bydlím na vesnici).
Sleduju průběžně Vlašimnetí web i web Wifcomu. Nezdá se vám, že se Wifcom ve všem opičí? Četli jste tu jeho aktualitu o výpadku elektřiny - jako kdyby to tu opsal, to logo hrozný. Tak nějak mám pocit, že se snaží opičit, ale s mizernou úrovní. Pozoruju to už delší dobu. Nevadí vám to?
Třeba mi taky dost vadí, jakmile se někde objeví Vlašimnet (viz. Vožice) hned je tu od Wifcomu nějaká akce, sliby rychlostí a podobný bláboly. To je fér? To nemohlo to navýšení pro lidi být dřív (Načeradec také současně a jiné lokality)? Tohle chování se mi hnusí (mám obchůdek a vedle ťamany a to je přesně to samý), proto půjdu k originálu a síti, která se snaží na sobě pracovat. Ne k síti, která slouží pouze k ždímání prachů - mám z Wifcomu ten pocit.
Díky
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpadky elektřiny

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
popravdě nevím přesně, jak reagovat na Váš příspěvěk. Děkuji, že jste na naší straně a doufám, že se v brzké době stanete naším klientem.
Co se týká vašich otázek, věřím, že lidi si udělali vlastní názor za dobu, co na trhu hájíme svou politiku. Konkurence je v každém oboru potřebná a přispívá k vylepšování služeb - ale musí být férová a originální.
My si budeme stále držet linii garantovaných linek, kvalitního a rychlého servisu klientů a také se budeme snažit přinášet stále něco nového. Nebojíme se nasazovat nové a špičkové technologie, jen díky kterým je to totiž možné.
Vlašimnet se nebude snižovat k Vámi zmiňovaným akcím, ale bohužel obranu proti nim nemáme. Máme všude stejné linky, stejnou kvalitu a stejné názory - toho si ceníme nejvíc. Naše nabídka je všude stejná, ať již ve Vlašimi či na nejmenší vesničce.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Odpovědět