Rychlost Všebořice

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Odpovědět
pohodar
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. bře 2009 20:03:55

Rychlost Všebořice

Příspěvek od pohodar »

Dobrý den.Jsme Vašimi klienty od začátku internetu ve všebořicích (píši za tchána a zasebe).Je smutné že spokojenost z vaší sítí je zanaší stránky čím dál menší.Když jste zde se sítí začínali vše bylo v pořádku a rychlost byla slušná.Nyní je každou chvíly rychlost mizerná a hlavně pod daný limit přenosu a musíme vám volat a posílat sms že není rychlost v pořádku.Nezlobte se ale je to už docela otravné.Mohli byjste stím začít něco dělat?Včera nebyla v pořádku rychlost u tchána já jsem si dnes taky udělal pár měření a taky jsem se dostal pod placený garantovaný limit.Je hezké že neustále připojujete nové zákazníky,ale stávajícím se služby zhoršují.To není dobře.Všude se rychlosti zvyšují jen vlašimnet ve Všebořicích je snižuje,to je otřesné.Myslím si že by jste se nad sebou měli zamyslet a hlavně stím už něco začít dělat.
S úpozdravem nespokojený zákazník Vlašimnetu.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlost Všebořice

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
včera jste s námi telefonicky mluvil a dohodli jsme se na dalším postupu. Nechápu tedy váš příspěvek...
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
pohodar
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. bře 2009 20:03:55

Re: Rychlost Všebořice

Příspěvek od pohodar »

Já jsem svámi včera nemluvil.Mluvila svámi tchýně a na postupu jste se dohodli spolu, je smutné že za minulé pololetí to bylo alespoň třikrát co vím já že jsme se takzvaně dohodovali na postupu.Je smutné že se cítíte uražen místo toho aby jste to řešil,mne to opravdu štve.Vy provedete takzvanou opravu po odeslání sms se stížností a během pár minut to funguje jak má,ale jen na měsíc maximálně na dva a pak se vše opakuje.Nestěžuji si na chvilkový pokles rychlosti,tenkdyž se stane tak to člověk toleruje ale když to nejde tak to nejde,rychlost na bodu mrazu je rychlost na bodu mrazu. tak to prosím pochopte.Kdybych vám měl volat při každém chvilkovém poklesu rychlosti tak bychom spolu mluvily alespoň jednou týdně.Nejsem proti vlašimnetu dost dlouho jsem byl zaněj rád a chválil jsem ho a chválil bych ho rád znovu,jen kdyby fungoval jako dříve.To by bylo super.Doufám že mne pochopíte a Vaše chyby napravíte.
Předem děkuji za pochopení.
S pozdravem pohodar.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlost Všebořice

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
kolega se snažil tchýni kontaktovat již v neděli, ale bez úspěchu. Koukal jsem na Vaše měření u nás na rychlost.vlasimnet.cz v sobotu je to bylo opravdu špatné, ale to mělo spojitost s peripetiemi s páteřním spojem - viz. aktualita na webu. V neděli to již bylo OK.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Odpovědět