Lagy po pulnoci

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Odpovědět
patrik
Příspěvky: 2
Registrován: sob 18. pro 2010 0:15:59

Lagy po pulnoci

Příspěvek od patrik »

Dobrý den,Kdyz jsem o víkendu dlouho na PC , tak po pulnoci kdyz hraju hru pres net (world of warcraft) Tak zacnou bejt. (po pulnoci) lagy ze se to neda , a mam zvýšenou latenci, a ze hry pak skoro nic nemam , jinak do té pulnoci je internet O.K. ALe pak? Nevím co se deje ale uz je to tak 4 tejden co se todle deje. Muzete mi neco k tomu napsat? Clk by mě to zajímalo protoze si jinak o víkendech co tu jsem moc nezahraju :?: :roll: :roll:
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Lagy po pulnoci

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,

pošlete mi na sebe prosím nějaký kontakt mailem na linku se podívám a zjistím není-li někde problém. Po půlnoci by měli být naopak latence nejnižšší. Ještě mě napadá, zda-li nemůžete mít na anténě námrazu, to může zvyšování latencí zapříčinit.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
patrik
Příspěvky: 2
Registrován: sob 18. pro 2010 0:15:59

Re: Lagy po pulnoci

Příspěvek od patrik »

Tak te jsme prijeli domů,a chvili se to drzelo a behem 5 min latence vyzkocila,vylezli jsme na strechu podivali jsme se a byli tam kousky ledu , ale toho bylo minimum, setreli jsme to , mezitim jsme vypli internet zpustili zapli hru a latence zase je vysoka,opravdu uz nevím , mailem vam poslu bydliste a kontakt, Latence je po ocisteni z ledu o kapku mensi, ale stale to neni ono , stale jsou lagy.A rychlost pripojeni by jsme meli mit 4Mbit/s
Přílohy
Internet.PNG
Internet.PNG (240.83 KiB) Zobrazeno 7844 x
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Lagy po pulnoci

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
odpověď máte v mailu.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Odpovědět