Poruchy a zasílání sms po telefonickém nahlášení.

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Odpovědět
pohodar
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. bře 2009 20:03:55

Poruchy a zasílání sms po telefonickém nahlášení.

Příspěvek od pohodar »

Dobrý den.
Proč toto píši?Pokaždé když je nějaká porucha a nebo výpadek jsme povini nahlásit toto opraváři Vlašimnetu a nebo správci sítě.
Ve smlouvě na první stránce je doslova a do písmene napsáno v případě problému volejte na číslo: .... , .... .
Což je podle mne v pořádku,s osobou jsem mluvil mám jistotu že informace o poruše nebo výpadku byla předána.

Ale co mne opravdu štve je že po telefonickém nahlášení mi správce po každé řekne že je mimo kancelář a nebo že je v autě a podobně a požaduje zaslání sms!Ve smlouvě je doslova napsáno : V případě problémů volejte!!!Tak jaké pak obtěžování s sms a navíc nevždy je jistota že ji operátor doručí.

Zaměstnancům vlašimnetu doporučuji koupit si poznámkový blok a nebo nějaký ipod a podobně aby si mohli tyto informace zapisovat a ne aby obtěžovali své zákazníky neopodstatněnými požadavkami na zaslání sms když dostanou infomaci telefonicky nahlášenou jak je uvedeno ve smlouvě.
Věřím že toto zlepšení uvítá spousta zákazníků vlašimnetu a odpůrců sms.
S pozdravem jeden z klientů vlašimnetu.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruchy a zasílání sms po telefonickém nahlášení.

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den vážený pane,

opravdu, pokud řídím, nemohu si psát nějaké poznámky. A když během cesty do Prahy mám například jako dnes 4 hovory, nelze si vše pamatovat a natož čísla, která patřila ke každému hovoru. Proto lidi žádám o zaslání SMS a dělají to i všichni technici. Pak není problém s vyřízením. Na potvrzení doručení si můžete aktivovat doručenku - ta je zdarma myslím u každého operátora (alespoň zatím :roll: ).
Pokud Vás obtěžuje psaní SMS, tak příště, prosím, volejte na naši infolinku: 326 551 005, zde sedí vždy někdo u PC, linku může hned prověřit a také hlavně učinit poznámku. To pro vysvětlení, proč o SMS prosíme. Málokdy mne zastihnete, stejně jako nějakého technika, v klidu u stolu a infolinka byla založena právě i z těchto důvodů. Takže si číslo, prosím, do smlouvy připište, ať příště nemusíte ťukat SMS.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
pohodar
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. bře 2009 20:03:55

Re: Poruchy a zasílání sms po telefonickém nahlášení.

Příspěvek od pohodar »

Dobrý den.
Děkuji za odpověď a číslo na infolinku.
Do smlouvy jsem si ho hned připsal na první místo.
Bohužel jsem nevěděl že telefonická infolinka existuje a tak jsem telefonoval Vám.Je škoda že takovéto podstatné informace jako zřízení infolinky nepošlete svým zákazníkům hned.Ale je skvělé že jste ji zřídili,je to zvýšení komfortu všem zákazníkům vlašimnetu a věřím že to každý uvítá.

Ještě bych se chtěl zeptat na provozní dobu této infolinky.

S pozdravem jeden z klientů vlašimnetu.
future
Příspěvky: 16
Registrován: stř 11. úno 2009 7:45:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruchy a zasílání sms po telefonickém nahlášení.

Příspěvek od future »

Dobry den,

jen bych rad upresnil, ze pravdepodobnost doruceni SMS by mela byt vysoka (tedy pokud ma prijemce dostatecny signal), a to z duvodu, ze pro SMS se pouzivaji specialni servisni kanaly - tudiz SMS dojde ikdyz je vycerpan limit ucastniku (volajicich) na danou BTS.

Jeste bych chtel souhlasit s panem Fialou, ze co se tyce SMS, tak si myslim ze je to vhodnejsi - stejne byvaji takoveto SMS strucne a navic, pokud je prijemce zaneprazdnen, tak si muze zpravu precist pozdeji a krome toho ma vyhodu, ze se muze k ni i zpetne vracet, kdyz si neni jisty jake bylo jeji presne zneni (pri hovoru si clovek musi bud delat poznamky nebo mit opravdu dobrou pamet a umet se soustredit v dane situaci na hovor).

Ad dorucenka)
Nevim jestli je dorucenka zdarma (Vodafone). Kdysi jsem mel aktivovany vypis - informace o doruceni/zpracovani zpravy a ten byl placeny stejne jako SMS, jestli dorucenka je jina forma vypisu a je bezplatna to nevim.

Hezky den
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruchy a zasílání sms po telefonickém nahlášení.

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý večer,

o infolince bylo psáno na webu a je uváděna ve všech informačních materiálech. Doporučuji občas na web kouknout, dozvíte se zde mnohé informace.
Jinak provozní doba by se dala shrnout asi takto : ve všední dny od 8:00 do 17:00 zvoní telefon v kanceláři a tam vždy někdo je, pokud se například nepřebírá materiál od zásilkové služby apod. Ale to je jen chvíle a v případě nepřijatého hovoru se volá zpět.
Jinak o víkendu a v době od 6:00-8:00 a 17:00 - 20:00 se někdo na telefon dívá cca každou půlhodinu a v případě nepřijatého hovoru volá zpět.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Odpovědět