instalace internetu

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Odpovědět
Fly
Příspěvky: 1
Registrován: ned 07. zář 2008 11:25:12

instalace internetu

Příspěvek od Fly »

Dobrý den,
chtěl bych u mě doma instalovat od vás internet a zajímalo by mě, kolik bych doplácel za instalaci, když mám již svoje zařízení (mám ho od předešlého poskytovatele internetu).

Díky za odpověď.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: instalace internetu

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,

pokud máte vlastní zařízení, které je funkční a které odpovídá normám (mám hlavně namysli velikost a zisk přijímací paraboly) není problém jej použít. Doplatek je pak 0,- Kč, ale jediný problém může být záruka na zařízení v případě nějakého problému.
Více informací na našem webu : http://www.vlasimnet.cz/index.php?optio ... &Itemid=33.

Citace:

Pokud-li máte vlastní instalační sadu (AP, propojovací pigail, externí anténu) je použití pochopitelně také možné. Je-li vše v pořádku a odpovídá normám ČTÚ není důvod zařízení nepoužít. V tomto případě také neplatíte za instalaci nic. Jedinnou nevýhodou je záruka. V případě problémů vám němůžeme s reklamací pomoci. Máte-li zařízení od nás, nejdříve Vám jej vyměníme a pak si záruku řešíme již sami.

Doporučujeme využívat zařízení, která standardně dodáváme, máte na ně od nás neomezenou záruku po celou dobu, co jste našimi klienty. Na vaše zařízení vám nemůžeme dát žádnou záruku a ani plně garantovat provoz.


Obratě se na mně e-mailem, nebo telefonicky. Pošlu k Vám technika, který zařízení okoukne a domluví se s vámi na detailech případné instalace.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Odpovědět