Balíčky služeb

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Odpovědět
monca.free
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08. bře 2011 18:52:23

Balíčky služeb

Příspěvek od monca.free »

Dobrý den,

přišla mi nabídka balíčků služeb (TV Prcek+základní internet na optice+setobox) za 450Kč/měsíčně.
V současné době mám vše co je výše uvedené a platím 540Kč/měsíčně.
Byla jsem se na základě těchto informací poptat u Vás na pobočce a tam mi bylo sděleno, že tento balíček mít nemohu. Proč mi však vysvětleno nebylo. Částka 450Kč mi vychází bez pronájmu setoboxu od 1.1.
Buď máte tedy v nabídce, kterou jste klientům posílali na adresu poštou chybu nebo prosím o vysvětlení, proč nemám nárok na tento balíček.

Děkuji
Admin
Příspěvky: 39
Registrován: pon 28. črc 2008 19:20:20

Re: Balíčky služeb

Příspěvek od Admin »

Dobrý den,

ve Vašem případě se jedná o skutečnost, že celkově máte k užívání 2 ks set-top-boxů, přičemž 1. set-top-box je dodáván na pronájem za 1 Kč / měsíčně a každý další set-top-box při volbě jeho pronájmu je účtován za 89 Kč / měsíčně. Pokud byste za 2. set-top-box nechtěla hradit jeho pronájem, existuje zde možnost buď vratné kauce 3 000 Kč (pokud byste v budoucnu 2.set-top-box již nechtěla využívat a vrátila nám jej nepoškozený, tato vratná kauce by se Vám navrátila), či je možno si tento set-top-box zakoupit (vychází však na 4 000 Kč). Při nerealizaci pronájmu 2. set-top-boxu, by Vám byla v součtové výši celkově účtována částka 450 Kč.

S pozdravem

Admin
Odpovědět