rychlost

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Odpovědět
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: rychlost

Příspěvek od harold »

Vaše IP adresa:
Váš prohlížeč: Firefox 3.6.3
Rychlost downloadu: 280 Kbps
Rychlost uploadu: 157 Kbps
Webová odezva: 671/1550/2455 ms
Ping: 171/492/685.2 ms
Stabilita připojení: 39.8%

za tohle platím 585 kč a pochybuju že se dneska podívám na live zápas po internetu, psát správcovi nemá cenu,jelikož mi neodpoví,ale tak se tady musím pochlubit P.S.: s námi je vše jasnější
refit
Příspěvky: 1
Registrován: ned 11. dub 2010 8:45:08

Re: rychlost

Příspěvek od refit »

Zdravím.
Mám podobnou zkušenost, už i minulou sobotu a neděli, dnes před chvilkou tento stav:

Vaše IP adresa:
Váš prohlížeč: Firefox 3.6.3
Rychlost downloadu: 150 Kbps
Rychlost uploadu: 78 Kbps
Webová odezva: 141/414.6/1579 ms
Ping: 413.3/681.2/900.1 ms
Stabilita připojení: 28.6%

Na tomhle se WoW hrát nedá a zatelefonovat si, to ani náhodou.
Volal jsem před chvílí na tři telefony, samozřejmě to nikdo nebere. :x
Tel: 721353705

_____________________________
Teď je 11,00hod a je to opět vše OK. :D
Ozval se mi i p. Fiala (ztracený hovor) a vše jsme vyřešili k mé spokojenosti.
Naposledy upravil(a) refit dne ned 11. dub 2010 10:22:05, celkem upraveno 2 x.
calibros
Příspěvky: 1
Registrován: ned 11. dub 2010 8:59:08

Re: rychlost

Příspěvek od calibros »

Zdravim panove a proto ja jsem odesel on vlasim netu pac je pomaly... poridil jsem o2 a naprosta spokojenost prenos dat -§ upload - dowload...nadhera.... to co bych stahoval hru treba z vlasimnetu cca 10 - 14 hodin tak od o2 za 2 hodky...
okoun
Příspěvky: 59
Registrován: pon 08. bře 2010 15:38:28

Re: rychlost

Příspěvek od okoun »

refit píše:Zdravím.
Mám podobnou zkušenost, už i minulou sobotu a neděli, dnes před chvilkou tento stav:

Vaše IP adresa:
Váš prohlížeč: Firefox 3.6.3
Rychlost downloadu: 150 Kbps
Rychlost uploadu: 78 Kbps
Webová odezva: 141/414.6/1579 ms
Ping: 413.3/681.2/900.1 ms
Stabilita připojení: 28.6%

Na tomhle se WoW hrát nedá a zatelefonovat si, to ani náhodou.
Volal jsem před chvílí na tři telefony, samozřejmě to nikdo nebere. :x
Tel: 721353705

_____________________________
Teď je 11,00hod a je to opět vše OK. :D
Ozval se mi i p. Fiala (ztracený hovor) a vše jsme vyřešili k mé spokojenosti.
harold píše:Vaše IP adresa:
Váš prohlížeč: Firefox 3.6.3
Rychlost downloadu: 280 Kbps
Rychlost uploadu: 157 Kbps
Webová odezva: 671/1550/2455 ms
Ping: 171/492/685.2 ms
Stabilita připojení: 39.8%

za tohle platím 585 kč a pochybuju že se dneska podívám na live zápas po internetu, psát správcovi nemá cenu,jelikož mi neodpoví,ale tak se tady musím pochlubit P.S.: s námi je vše jasnější

pánové, máte strašně velkou latenci (odezvu). většinou to způsobuje rušení. takže administrátor sítě musí najít nějaký kanál na svém AP, který je ještě volný a nezarušený. je možné že toto rušení úmyslně vytváří konkurence. například mám zkušenosti s wifcomem, že přišel do jedné lokality a hodil tam svůj vysílač na stejném kanále jako byl náš a vůbec to neřešili jestli ten kanál není náhodou obsazen někým jiným. tedy konkurenční firma porušila vyhlášku ČTU ve které je psáno, že ve volném pásmu může může vysílat pouze ten kdo tam byl první, tedy obecně platí, že pokud není žádný volný kanál a to se může stát tak konkurence nemá oprávnění spustit svůj vysílač. v tomto případě je asi každému jasné že vlašimnet byl ve vlašimi dříve než wifcom....

poslední možností je se dohodnout na wimaxu, který je v licencovaném pásmu a tam by rušení rozhodně být nemělo
fanda111
Příspěvky: 6
Registrován: ned 08. úno 2009 20:10:59

Re: rychlost

Příspěvek od fanda111 »

Take mi dnes vyskocily podobne numera jako vam. Nebudu tu vinit providera, je preci jen trosicku vitr a dest a vikend. Ale ty numera a ta odezva a 50% packet loss me dnes pekkne vydesily. Snad to nebude pravidelne. :o
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
dnes po půlnoci chyboval spoj, který v pátek spadl. Během zítřejšího dopoledne bude provedena výměna a oprava. Jedná se o záludnou chybu, která se velice špatně lokalizuje.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
jardajelinek
Příspěvky: 7
Registrován: úte 03. lis 2009 19:46:18

Re: rychlost

Příspěvek od jardajelinek »

Lidi mějte rozum.Vlašimnet 2mb za 385 kč.......ha ha
nebo o2 za 400kč


Výsledky provedeného testu
Vaše IP adresa:
Váš prohlížeč: Firefox 3.6.1
Rychlost downloadu: 6.625 Mbps
Rychlost uploadu: 312 Kbps
Webová odezva: 26/26.8/30 ms
Stabilita připojení: 94.4%


Můžete stáhnout:

* 1 MB (megabyte) za 1.24 sekundy
* 1 GB (gigabyte) za 22 minut

Můžete odeslat:

* 1 MB (megabyte) za 26.22 sekund
* 1 GB (gigabyte) za 448 minut



© 2008 Vlasimnet.cz - Neomezený bezdrátový Internet pro Vlašim a široké okolí...

Uvažujte hlavou než nacpete vlašimnetu za podpruměrný internet takové peníze
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý večer,

Váš ušpěpačný příspěvek vůbec nechápu. Pokud máte s rychlostí nějaký problém, máte se ozvat a problém lze řešit.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
okoun
Příspěvky: 59
Registrován: pon 08. bře 2010 15:38:28

Re: rychlost

Příspěvek od okoun »

tak pozor!
400 Kč od O2 je akční cena, tedy musíte mít pevnou linku za další peníze a ještě se musíte upsat na 2 roky. takže celé to bude stát něco kolem 600Kč na 2 roky. po vypršení dvou let žádné 400 Kč neplatíte, ale začnete platit klasickou sumu O2 adsl, tedy 800 Kč a nebo se upíšete zase na nějakou jejich "akci". podstatné je pro ně že se upíšete a lidé potom nevědí jak z toho ven, protože zjistili že jsou i jiné možnosti a litují dne kdy se upsali.
ten test nevím jestli pochází ze sítě vlašimnetu a nebo o2. pokud je to od vlašimnetu, tak je to zcela ok rychlost. pokud je to od O2 tak to není ok protože tam máte mít 8Mb, ovšem uvědomte si , že internet od o2 vás začne mrzet v velmi pomalém uploadu, který je dnes docela žádaný vzhledem k velkému používání sociálních sítí a různých webových galerií.

nevím, ale trochu se mi ten internet od O2 zdá jako že nejdou s dobou, jediná výhoda u O2 je malá latence, ale ten jejich neprofesionální přístup mě fakt zaráží, nebo jejich spravedlnost v kvalitě služby, když oba platí stejně a jeden má internet OK a druhý ne, protože je daleko od ústředny....
fakt skvělý podnik :roll:
jardajelinek
Příspěvky: 7
Registrován: úte 03. lis 2009 19:46:18

Re: rychlost

Příspěvek od jardajelinek »

okoun.....kdo to je ??? Pokud se podíváme na jeho fora hmmm že by někdo z vlašimnetu ?? Až podivně kladné názory na Vlašimnet většinou si tu lidi stěžují , ale okoun jenom chválí .....a jakákoliv konkurence stojí za H...O. Takže O2 8mb měsíčně za 400 kč mám .Běhá to perfektně. S vlašimnetem jsem stahoval max 120kb/s a to musel být svátek.S O2 8mb stahuju 900kb/s a pořád....Instalace za 1kč , bez závazku na 1 rok pouze jsem zakoupil modem ADSL2 zA 1000 KČ (pokud se upíšete na 2 roky modem pouze za 1Kč) po jednom roku opět smlouva na rok za 400 kč.V dnešní době kdy provider čeká na každého zákazníka Vám to prodlouží uplně v pohodě.Vlastní zkušenost........Stačí se jen zeptat na O2........že by fialovej-okoun??? :roll: :?: :?:
Odpovědět