rychlost

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Odpovědět
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: rychlost

Příspěvek od harold »

nechtel jsem to psát já,ale je to pravda
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: rychlost

Příspěvek od harold »

hm tak paráda,nvm co je s tímhle netem,meril jsme a rychlost 270kbit/s,sem myslel ze kouknu pres net na finále NHL,a asi z toho nic nebude,porad se mi to seká :evil: :x :(
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
druhý den ráno jsem Vám na linku dal 24-hodinový test, jak jsem Vám psal i v e-mailu. Výsledky jsou více než dobré, průměrný ping do internetu máte 11,9 ms. Je mi jasné, že se hned pozastavíte nad "špičkou" zhruba v polovině testu. Jedná se o úsek, kdy Vám systém pro dokonalé prověření linky provede její vytížení na 100% na dobu 15 minut (jako když naplno stahujete). I v tomto úseku žádné pakety nevypadly.
Linka se testuje přímo z internetu, takže je prověřena i celá trasa sítí Vlašimnet až k Vám domů na přijímací zařízení.
Test linky klienta - Harold
Test linky klienta - Harold
Test - Harold.jpg (121.22 KiB) Zobrazeno 8324 x
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: rychlost

Příspěvek od harold »

no dobře,tak proč mi nejde se kouknout na jedno finále a proč se mi hra seká s hračema, který jsem neměl vubec žádný problémy
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
podobné věci řešit nemohu, již jsme se tom bavili vícekrát. Linku i latence máte v pořádku, více nezjistím. Na hraní her nemám čas, takže Vám s tímto bohužel nepomohu.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
pavel
Příspěvky: 4
Registrován: pát 14. srp 2009 12:19:41

Re: rychlost

Příspěvek od pavel »

Jak jste výše psal str.1 : tarif můžete libovolně měnit jednou za měsíc, ať již směrem nahoru tak i dolů. Tak bych se zeptal jestli je to zpoplatněné např. snížení. Rád bych vyzkoušel a viděl bych jestli mi to za zvýšení tarifu stojí či nikoli. Předem děkuji.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
do e-mailu mi napiště jaký tarif chcete nastavit a nějaké vaše identifikační údaje. Změnu Vám provedu ještě ten den. Změnu ať dolů či nahorů děláme zdarma jednou měsíčně.
Pokud chcete navýšení rychlosti pouze otestovat, není problém Vám jej nastavit na 14 dní, pak se linka buď vrátí zpět na současnou rychlost a nebo navýšení potvrdíte a již to tak zůstane.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
pavel
Příspěvky: 4
Registrován: pát 14. srp 2009 12:19:41

Re: rychlost

Příspěvek od pavel »

Děkuji moc už jsem vám odeslal email.
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: rychlost

Příspěvek od harold »

uz me to nebavi,mam stedni tarif a melo by mi to stahovat kolem 145 KB/sek,kdyz neco stahuju tak to jede kolem 80 KB/sek,napisu problem spravcovi,tak odpoved je ze zadny problem v tom neni,ja uz to fakt nechápu,každému to jede,stabilitu ma 90%,každý mi to říká,jenom u mě se mi stabilita zvedne max.na 50% a to je samozřejmě v pořádku
future
Příspěvky: 16
Registrován: stř 11. úno 2009 7:45:07
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od future »

Dobry den,
nedavno, co se zvysovala rychlost, jsem take psal dotaz, jak to je tedy s temi tarify, a mohu rici, ze z odpovedi taky nejsem zrovna moc chytry. Prestoze si platim od sameho zacatku stredni tarif, tak mi to porad jede, jako bych si platil jen ten nejnizsi. Ackoli ostatni meli stejny tarif, stahovali bezproblemu rychlosti 1 Mbps, ale me to jelo maximalne 792 kbps. Az po poslednim navyseni rychlosti se mi to zvedlo, ale jen na 1 Mbps, prestoze bych mel mit nyni (aspon podle uvadenych rychlosti v aktualnim ceniku) rychlost 1280 kbps. Tak se tedy taky ptam, kde ze je tech slibovanych chybejicich 128 kbps? Takze tedy platim 585,- Kc a mam rychlost za cenu 385,- Kc nebo je ta rychlost agregovana ??? Pro ukazku tedy prikladam obrazek, ktery myslim mluvi za vse (tj. 1280 kbps mi to stahuje jen agregovanymi spickami). Upozornuji take, ze posledni dobou je konektivita ponekud sporadicka, protoze kdyz jsem se chtel podivat na zive vysilani ct24 ve stredni kvalite, ktera mi i tehdy bezela bez problemu, tak jsem se nemohl na porad ani podivat, prostoze nebezela zadna jina aplikace vyuzivajici sit. Jelikoz bylo zari mesicem navysovani rychlosti, pockal jsem s dotazem az do konce, v domneni, ze se vse vyladi v prubehu zari.
Přílohy
Stream ct24 neni mozne sledovat plynule
Stream ct24 neni mozne sledovat plynule
ct24stream.png (3.37 KiB) Zobrazeno 7896 x
1280 kbps mi to stahuje jen agregovanymi spickami, presto je prumer jen 1024 kbps
1280 kbps mi to stahuje jen agregovanymi spickami, presto je prumer jen 1024 kbps
NETspeed.png (7.38 KiB) Zobrazeno 7898 x
Odpovědět