rychlost

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Odpovědět
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý večer.

To Harold : V pořádku to není, ale zálěží, odkud stahujete, jestli neběží něco v pozadí atd. To se už probíralo mockrát. Ale jen pro Vaši informaci, ve čtvrtek jsme na OÚ ve vaší obci vyměnili vysílací systém za novější a silnější. Mělo by to trošku snížit latenci, ale hlavně to umožní připojování dalších klientů v obci.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: rychlost

Příspěvek od harold »

pane Fiala,co se to děje,přes noc to jede krásně,to žádný porblem,ale přijedu ze školy,chci mrknou na youtube.com,a musim počkat než se mi načte 5 minutový video,o vikendu o pulnoci,to jede krásně,nevím čím to je,jestli je to nejak sdílený nebo nevim
Pitrs
Příspěvky: 2
Registrován: ned 25. říj 2009 22:13:58
Bydliště: Vlašim

Re: rychlost

Příspěvek od Pitrs »

Mě to dělá to samé, již u mě byl 2x technik na opravu, vyměnil anténu za větší pak i router, rychlost pořád malá o načítání videa ani nemluvě. Rušení v domě žádné není a připojení na 5GHz u mě prý nejde. Router je jejich výroby, měl by být silnější (žádná změna k lepšímu), ale je jen s jedním výstupem na síťový kabel, plánoval jsem připojit další počítač a nechci to řešit přes jiné zařízení, ale asi by stejně nestíhal díky rychlosti. Rychlost, už ani neurguji začalo mě to unavovat, technik ve finále ze srandy říkal „už jenom odstřihnout“. :cry: Jestli se situace nějakým způsobem nezlepší budu nucen odejít ke konkurenci plánuji to po Novém roce, i když konkurence má sdílený internet, tak u mě se Vlašimnet chová úplně stejně, stahuji a po vteřinách jde rychlost dolů zastaví se na nějakých 40 kb/s, to by asi nesdílený internet neměl dělat. Jinak s rychlostí a ochotou servisu jsem velice spokojen snaží se :) , ale když to nejde tak to nejde, zbytečné peníze za nesdílený internet navíc.
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: rychlost

Příspěvek od harold »

Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Re: Pitrs
Dobrý den,
pokud máte s rychlostí problém ozvěte se na mail, nebo zavolejte můžeme to pak řešit. Jinak je možné, že u Vás 5 GHz není k dispozici i když jeho pokrytí stále rozšiřujeme.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: rychlost

Příspěvek od harold »

Děkuji za odpověd.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
pokud vím, tak jsem se na nic neptal, nevím na co odpovídat.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: rychlost

Příspěvek od harold »

pane Fiala,co se to děje?přes noc to jede krásně,to žádný porblem,ale přijedu ze školy,chci mrknout na youtube.com,a musim počkat než se mi načte 5 minutový video,o vikendu o pulnoci,to jede krásně,nevím čím to je,jestli je to nejak sdílený nebo nevim
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
proč sem kopírujete již použitý příspěvek? Co Vám na něj má odpovídat. Rozdíl sdílené nesdílené jsem Vám už vysvětloval, opravdu se nerad opakuji.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: rychlost

Příspěvek od harold »

Děkuji Vlašimnetu,že si nemužu ani zahrat turnajový poker,jak mi to padá,už je to asi po pátý za necelý dve hodiny,nevím čím to je
Odpovědět