jsem jediný komu to padá??

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Odpovědět
peky
Příspěvky: 3
Registrován: pon 09. úno 2009 23:52:47

jsem jediný komu to padá??

Příspěvek od peky »

Asi dva dny, se mi pořádně nerozjede net. tak bych rád věděl, jestli jsem jediný. snížila se mi rychlost a neustále to padá. díky za reakce :?:
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: jsem jediný komu to padá??

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý večer,
za výpadky se moc omlouvám. Nový spoj byl sice v sobotu instalován dle plánu - viz. web, ale bohužel nechodí tak, jak má. Je dodáván subdodavatelsky a dodavatel neustále laboruje a hledá problém. Při proměřování částí spoje bohužel dochází k výpadkům.

Prosím Vás o pochopení této výjimečné situace, ale bohužel ji nedokážeme nijak ovlivnit. Zítra (tedy vlastně už dnes) přijede na konzultaci přímo specializovaný technik, proškolený od výrobce, tak se to snad vyřeší. Věřte tomu, že nás situace netěší a snažíme se pro nápravu udělat vše, co je možné.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
czk9
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. úno 2009 14:16:17

Re: jsem jediný komu to padá??

Příspěvek od czk9 »

Posledni 3 dny to obcas spadne.Jsem tu napojen 3 mesice a zatim nebyly zadne problemy.Verim,ze tento problem bude brzy opraven.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: jsem jediný komu to padá??

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
děkuji i Vám za pochopení situace. Dnes okolo 15:00 hod už všechny testy skončily, ale problém trvá dál (spoj jede s menší kapacitou než by měl, i když prozatím dostatečnou). Bylo přijato rezolutní rozhodnutí a po konzultaci s výrobcem bude vše vyměněno v noci ze středy na čtvrtek za zcela nové (přímo se zástupcem výrobce). No a výrobce pak bude odhalovat problém přímo u sebe. Vše svědčí na "nakopnutou" datovou sběrnici.
Takže přes den už žádné výpadky nebudou, bude pouze jeden v již zmíněné noci mezi 02:00 hod - 04:00 hod.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: jsem jediný komu to padá??

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
tak dnes v noci okolo 2:30 byl problém odhalen :D , rádio odladěno přímo specializovanými techniky od výrobce. :ugeek: Takže by vše mělo už šlapat jak má. Ještě jednou se omlouváme za problémy a věříme, že nyní všichni poznají změnu k lepšímu. ;)
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: jsem jediný komu to padá??

Příspěvek od harold »

me to práve včera vypadlo po dlouhý době,mužu se zeptat to zlepšení se jedná o zvýšeni rychlosti nebo jak?? už se nemužu dočkat
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: jsem jediný komu to padá??

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
ano včera v noci byl poslední výpadek, kdy se vše dotáhlo do finále. Spoj jede plnou propustností a došlo i k vylepšení dalších vlastností. Snad už technika nezradí a pojede stále.
Co se týká těch zlepšení, v první fázi byste měl pocítit svižnější web, měly by se rychleji vyřizovat DNS požadavky (došlo k jejich priorizaci) a další drobnosti.
Rychlosti jsou dle tarifů stále stejné, režim urychlení by měl být však stabilnější. Rychlosti navyšovat budeme, jako každý rok. Ale počítáme s tím až v létě. Do té doby nás čeká hodně práce na síti a opět posílení některých spojů a centrál. Nevěřili byste, jaké množství dat se sítí protáhne. Je to několik TERAbitů denně.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
czk9
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. úno 2009 14:16:17

Re: jsem jediný komu to padá??

Příspěvek od czk9 »

Dnes v nedeli s tebou souhlasim.Uz to sice nepada,ale sit jede hodne pomalu proti prumeru!!!Meril jsem to kolem 5 odpoledne a je to u download mezi 660-900.A to je hodne malo!!!!!!!!!!!! Cim to je?Instalaci noveho zarizeni??Prosim admin o kontrolu!!! Diky.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: jsem jediný komu to padá??

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
hoďte mi prosím do mailu vaší adresu, rád se na to podívám.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Odpovědět