SázavaFest

Příspěvky, které se jinam nevešly...
Odpovědět
VojtaHulice
Příspěvky: 25
Registrován: pát 12. zář 2008 13:49:10

SázavaFest

Příspěvek od VojtaHulice »

Ahoj,
dnes jsem byl na festu a všechny tam zvu - nemá to chybu :twisted: . Všiml jsem si, že tam jsou všude kamery, a prý to přenášíte.
future
Příspěvky: 16
Registrován: stř 11. úno 2009 7:45:07
Kontaktovat uživatele:

Re: SázavaFest

Příspěvek od future »

jj, je to tu super ;) Live video je jak na tn.cz tak i primo na strankach sazavafestu. Jen skoda, ze to pocasi nevypada na nastavajici dny zrovna nejlip... :(
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: SázavaFest

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
počasí se bohužel poručit nedá, ale snad vydrží, aby festival vyšel. Celý přenos zajišťuje naše společnost, stejně tak i pokrytí celého areálu pro bezplatné připojení k internetu, které je hojně využíváno.

Jen pro zajímavost přidávám pár fotek z instalací a příprav. Dělalo se ve dne i noci, aby bylo vše včas připraveno.
fest1.jpg
fest1.jpg (205.48 KiB) Zobrazeno 19863 x
fest2.jpg
fest2.jpg (161.8 KiB) Zobrazeno 19854 x
fest3.jpg
fest3.jpg (140.34 KiB) Zobrazeno 19863 x
fest4.jpg
fest4.jpg (165.49 KiB) Zobrazeno 19866 x
Doufáme, že vše bez problémů proběhne ke spokojenosti návštěvníků na místě i uživatelů a diváků na internetu 8-)
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
exel
Příspěvky: 51
Registrován: pon 13. říj 2008 19:31:08

Re: SázavaFest

Příspěvek od exel »

V sobotu jsem na festak kvuli pocasi nejel i kdyz jsem to mel v planu. Kdyz nam sla elektrina koukal jsme pres web. Cekal jsem, ze to nepojede, ale jelo.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: SázavaFest

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý večer,
udržet včera přenos v chodu dalo opravdu velké úsilí. Pár drobných výpadků sice nastalo (při opravdu silném dešti klesal na linkách signál a tím i jejich propustnost), ale vesměs můžeme akci považovat za úspěšnou.
Dnes dopoledne se všechna zařízení demontovala a můžeme se opět těšit za rok ;)
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
okoun
Příspěvky: 59
Registrován: pon 08. bře 2010 15:38:28

Re: SázavaFest

Příspěvek od okoun »

to jste to museli mít skrze stromy, že vám klesal signál já když mám klasickej P2P (4 km) spoj na 5G tak žádný signál při dešti neklesá. maximálně pouze o 1 až 2 SNR. 8-)
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: SázavaFest

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
na festivalu byla spousta jiných atypických věcí, problémů s napájením atd... K útlumu signálů docházelo a spoje s adaptivní modulací na to příslušně reagovaly. V sobotu to opravdu nebyly normální deště, ale silné přívalové lijáky.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: SázavaFest

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý večer,

již mi to nedá a musím se ohradit proti lži uváděné na webových stránkách naší konkurence. Nikdo z pořadatelů festivalu se na nás neobrátil, jinak bychom samozřejmě akci mohli zajistit i letos.
lež.jpg
lež.jpg (330.13 KiB) Zobrazeno 19611 x
Minulé vedení festivalu bylo se zajištěním akce z naší strany spokojeno a přislíbilo spolupráci i na dalších ročnících. Ale jak se festival přesunul z Kácova do Benešova, došlo zřejmě i k obměně realizačního týmu.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
okoun
Příspěvky: 59
Registrován: pon 08. bře 2010 15:38:28

Re: SázavaFest

Příspěvek od okoun »

no a já si to myslel hnedle, že není možný že by wifcom dostal tento úkol, protože o jejich kvalitě jde fakt těžce vůbec přemýšlet.
prostě vypadá to jako zaplacené pouze pro reklamu a nic jiného, žádné výběrové řízení nebylo.
navíc v Benešově je ta kvalita wifcomu jedna z nejúděsnějších, stačí se koukat do diskuzí.
future
Příspěvky: 16
Registrován: stř 11. úno 2009 7:45:07
Kontaktovat uživatele:

Re: SázavaFest

Příspěvek od future »

Dobry den, pane Fiala,

minule vedeni mozna jeste za neco stalo, ale jestli to nove bude nekdy mit zdravy rozum, to nechme na nich. Kazdopadne kdyz vidim, jak se staveli uz minule k slibum (zavazkum vuci svym partnerum) a hlavne k samotne realizaci SsazavaFestu, tak bych se nedivil nicemu, co by nas mohlo prekvapit. :roll:

Holt se musite smirit s tim, ze slibovat muze kazdy, ale dodrzet slovo umi jen cestny clovek, pripadne dolozi jasne duvody, proc nemohl sveho slova dostat.

Jinak mohu konstatovat, ze nemala vetsina lidi by spis v tomto letosnim podani videla radeji nazev "BenesovFest", uz jen z duvodu, ze Benesov je od reky Sazavy precijenom dost z ruky. :)
Odpovědět