Konkurence zase kopíruje

Příspěvky, které se jinam nevešly...
Odpovědět
Status.Quo
Příspěvky: 11
Registrován: stř 20. srp 2008 15:00:24

Konkurence zase kopíruje

Příspěvek od Status.Quo »

Hezký večer,

tak se zase po nějaké době musím ozvat (ač jsem se zase nějakou dobu držel 8-) ), jelikož jsem si všiml, že opět nastává kopírování vašich nápadů Wifcomem a to tentokrát v oblasti televizních služeb. Jak jsem koukal, tak Wifcom s velkou slávou již od poloviny prosince inzeroval svou "bombu" právě v oblasti TV a snad kdyby je někdo nebombardoval na Facebooku, co jako s tím bude (co jsem si všiml, tak teprve na dotaz z 3.2.2016 byla tazateli sdělena ze strany Wifcomu konkrétní odpověď - trochu dlouhá doba, ne? :lol: ), tak těžko říct, co by bez dotazů bylo (nebo nebylo?)... Ale je to prý tady a je to Wifcom TV (http://www.wifcom.cz/televize/i889/) 8-)

Zajímavé, že já již mám od Vlašimnetu tuto službu v pohodě již přes rok a to ZDARMA v rámci jejich internetového připojení a nikoliv za požadavek placení i za základní televizní balíček jako páni z Wifcomu. Holt každý má asi jiné strategie, přičemž já mám stejnou základní programovou skladbu a bez kačky navíc ;)


P.S. Kdyby se někdo pozastavoval nad tím, proč píšu k vám a ne k Wifcomu, vysvětlení je prosté, wifcom-cenzura názorů mi opravdu nevyhovuje...
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Konkurence zase kopíruje

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,

jak už jsem několikrát psal i k jiným tématům na podobné téma, každý zákazník nechť si udělá názor sám :idea: Každopádně děkuji za názor Váš.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
okoun
Příspěvky: 59
Registrován: pon 08. bře 2010 15:38:28

Re: Konkurence zase kopíruje

Příspěvek od okoun »

Status.Quo píše:Hezký večer,

tak se zase po nějaké době musím ozvat (ač jsem se zase nějakou dobu držel 8-) ), jelikož jsem si všiml, že opět nastává kopírování vašich nápadů Wifcomem a to tentokrát v oblasti televizních služeb. Jak jsem koukal, tak Wifcom s velkou slávou již od poloviny prosince inzeroval svou "bombu" právě v oblasti TV a snad kdyby je někdo nebombardoval na Facebooku, co jako s tím bude (co jsem si všiml, tak teprve na dotaz z 3.2.2016 byla tazateli sdělena ze strany Wifcomu konkrétní odpověď - trochu dlouhá doba, ne? :lol: ), tak těžko říct, co by bez dotazů bylo (nebo nebylo?)... Ale je to prý tady a je to Wifcom TV (http://www.wifcom.cz/televize/i889/) 8-)

Zajímavé, že já již mám od Vlašimnetu tuto službu v pohodě již přes rok a to ZDARMA v rámci jejich internetového připojení a nikoliv za požadavek placení i za základní televizní balíček jako páni z Wifcomu. Holt každý má asi jiné strategie, přičemž já mám stejnou základní programovou skladbu a bez kačky navíc ;)


P.S. Kdyby se někdo pozastavoval nad tím, proč píšu k vám a ne k Wifcomu, vysvětlení je prosté, wifcom-cenzura názorů mi opravdu nevyhovuje...
To jim to ale trvalo že? :D
No myslím že si tím sami kopou hrob protože s jejich kvalitou a to převážně ve večerních hodinách sotva pojede ta televize v kvalitě SD...
exel
Příspěvky: 51
Registrován: pon 13. říj 2008 19:31:08

Re: Konkurence zase kopíruje

Příspěvek od exel »

Zdravím,

podle http://www.wifcom.cz/navyseni-konektivity-vlasim/n1716/ máte ve Vlašimi další optiku? :lol:
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Konkurence zase kopíruje

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý večer,

no optika se dá třeba i pronajmout, přesně jako v tomto případě. ;)
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Odpovědět