Jak pracují jiní ISP

Příspěvky, které se jinam nevešly...
Odpovědět
Seneca
Příspěvky: 1
Registrován: ned 11. led 2009 17:48:18

Jak pracují jiní ISP

Příspěvek od Seneca »

Dobrý podvečer,
jsem uživatel sítě Wifcom a zatím nemám mimo CDMA jinou možnost. Ale nejsem příliš spokojený (strašné kolísání rychlosti a latence) a rád bych zkusil Vlašimnet, až se k nám dostane. Proto sleduji web jak Vlašimnetu tak Wifcomu. Docela mně zaujalo, jak Vlašimnet i v období Vánoc pracoval (kamaráda v Benešově připojovali 26.12., 23.12. vysílač v Neustupově a tak).

Dnes se na webu mého ISP objevil pěkný příspěvek:

Dobrý den, Vážení stávající i budoucí zákazníci přejeme Vám Vše nejlepší v novém roce a hlavně hodně štěstí a zdraví.

Od 5.1.2009 byl obnoven 100% chod firmy. Během vánoc jsme zajišťovali pouze servisní linku a servisy. Tímto děkujeme Všem zájemců, kteří trpělivě čekají na instalaci a dostali se do naší Vánoční přestávky. Nyní již všichni technici instalují takže by v brzké době měli být všichni připojeni.

Do konce ledna plánujeme připojit několik nových lokalit.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a přejeme Vám příjemný den.
I toto pro mně osobně mnoho značí. Asi p. Houžvička neměl co napsat jako aktualitu a tak zplodil toto. Osobně bych se za to styděl :oops: a určitě se tím nechlubil.
Nerad bych to tu dělal jako reklamu, ale bohužel na webu Wifcomu žádné fórum není. A docela by mně k tomu zajímaly komentáře. Tímto oceňuji vedení Vlašimnetu, že zde umožňují vyjádření i když některé příspěvky asi nejsou příliš příjemné.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak pracují jiní ISP

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
děkuji za zajímavý příspěvek. Jen nevím, zda-li sem k nám na fórum patří. Ze strany vedení Vlašimnetu žádné komentáře k jednání jakékoliv konkurenční firmy nečekejte.

Obecně od samého začátku zastáváme tržní postoj a je jen na zákazníkovi od koho si internet vezme. Nenabízíme sice to nejlevnější a ani to ani náš primární cíl. Cílem je nabízet kvalitní připojení k internetu, garantovaných parametrů, nasazování špičkových technologií (10,5 GHz spoje, WiMAX, atd.), VoIP, bezplatný servis při závadě na naší straně, neomezenou záruku na zařízení a tak dále. Je jen na každém, co si vybere.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Barum
Příspěvky: 3
Registrován: ned 19. říj 2008 16:46:03

Re: Jak pracují jiní ISP

Příspěvek od Barum »

Dobrý den,
nemohu se nepodělit o svůj zážitek s O2. Přišli dva fešáci a začali mi vykládat o jedinečném ADSL. Poslouchala jsem a po chvíli jejich samochvály jsem je zastavila s tím, že je to více jak rok co jsem od ADSL šla k Vlašimnetu na optiku a nemám zájem měnit, že to co říkají není pravda ni z poloviny. Nějak zapomněli na slušnost, mávli rukou, zase ten Vlašimnet a bez rozloučení odešli.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak pracují jiní ISP

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý večer,

bohužel toto je smutná realita a kdyby dealeři O2, ale i jiných firem říkali pravdu a plné ceny po zvýhodněné době, moc lidí by asi neutáhli.

Minulý týden se mi dostal do ruky následující letáček, který je také plný polopravd, bohužel se najdou lidé, kteří se nechají lehce opít rohlíkem a většinou pak litují.
Letáček.jpg
Letáček.jpg (131.21 KiB) Zobrazeno 14230 x
Vezmu stručný kometář po řádkách :
- ostatní Wifi i ADSL je zřejmě zdarma :lol:
- daný poskytovatel je zřejmě dostupný zcela všude a ostatní nikde :roll: - také dost nesmyslý údaj. Mimo satelitního internetu není všude vůbec žádný.
- nezbývá nic jiného než hluboký úsměv
- každá infolinka menšího ISP má nějakou dobu provozu, jak je to s dovoláním se, je ovšem jiná věc. A že by největší poskytovatel ADSL u nás (O2) neměl infolinku? Dovoláte se 24 hodin denně, sice moc nevyřešíte, ale to je věc jiná. Opět zavádějící lež jako když tiskne.
- no pokud vím, lze k ADSL získat notebook i za korunu a podobně...
- opět nezbývá než se smát, je snad v pořádku, že si každý může vybrat rychlost a jiné parametry linky podle svých potřeb. Ne podle lokality, kde je malá konkurence, šponovat ceny a kde naopak někdo šlape na služby, se podbízet :roll:

No to jsem se trošku rozlítil. Ale když jsem dnes viděl lidi, jak v obchoďácích šílí po nápisech AKCE a X+Y zdarma, aniž by pomalu věděli, co kupují, je to těžké...
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
okoun
Příspěvky: 59
Registrován: pon 08. bře 2010 15:38:28

Re: Jak pracují jiní ISP

Příspěvek od okoun »

to by mě tedy zajímalo co je to za poskytovatele "Nejlepší ISP" ale už možná vím...

stačí napsat první písmenko pro jistotu
Odpovědět