Stránka 1 z 1

Podpora různých organizací

Napsal: pát 29. srp 2008 14:21:31
od Forest
Ahoj
na webovkách www.stajrozarka.cz sem čet, že tuto organizaci podporujete. Jsem také členem podobného spolku a rád bych se optal na dvě věci.
1, co požadujete, aby jste nějakou skupinu nadšenců podporovali?
2, na Admina: lze u vás hostovat stránky? Umožňujete nějakou reklamní kampaň a tak?
Dík

Re: Podpora různých organizací

Napsal: pát 29. srp 2008 18:39:15
od Admin
Zdravím,

hostovat stránky v současné době zatím nejde, ale již se pracuje na projektu, který toto bude zajišťovat a umožňovat. Prosíme tedy ještě o trpělivost ;)

Co se týče reklamní kampaně, nevím, co byste měl přesně na mysli. Zkuste být trošku konkrétnější ;)

Re: Podpora různých organizací

Napsal: pát 29. srp 2008 19:05:53
od Ing. D. Fiala, DiS.
Dobrý večer,

jak již psal admin ohledně hostování, prosíme ještě zhruba o měsíc strpení - pracujeme na projektu, který snad všichni uvítají :lol:
Co se týká sponzorování, napište něco o vašem projektu, co jste zač, co děláte a tak. Poté případnou podporu samozřejmě zvážíme. Výměnou za podporu nám stačí pouze prezentace naší společnosti jako sponzora. Jen upozorňuji, že vždy dáváme přednost podpoře lokálních organizací a spolků. Tuto záležitost dále navrhuji řešit pomocí emailu - můžete psát přímo na mně: david(tecka)fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz :arrow:

Re: Podpora různých organizací

Napsal: pát 29. srp 2008 21:47:24
od Forest
Dík za rychlou reakci. Ozvu se na mail.

Re: Podpora různých organizací

Napsal: pát 07. lis 2008 17:32:01
od Forest
Ahoj,
koukal jsem na www.stajrozarka.cz, mají nový vzhled, webu, pěkné. Kolik takový vzhled stojí? Myslím tím od vymyšlení až po realizaci.

Re: Podpora různých organizací

Napsal: pát 07. lis 2008 20:01:27
od altair
Šikovné ručičky několik hodin práce :mrgreen:

Re: Podpora různých organizací

Napsal: pát 07. lis 2008 20:46:09
od Ing. D. Fiala, DiS.
Dobrý večer,
je pravda, že pro šikovné ruce je to asi několik hodin práce, ale hlavně jde o nápad, jak to vše udělat (mám na mysli vzhled). No a na to už podle mně musí být velký talent.
Osobně vím, že naprogramovat web, rozjet redakční systém není žádný problém, ale ten vzhled opravdu potřebuje talent. Stránky se myslím povedly a jsou dobrým reprezentantem projektu www.webzde.cz.

Co se týká ceny, tak holá grafika vyjde okolo cca 5-ti tisíc korun. Aplikace a přizpůsobení redakčního systém v této ceně není. Pokud se jedná pouze o základní stránky, je cena poměrně nižší. Cena se opravdu nedá nějak paušálně stanovit, vychází z individuálních požadavků.