Výpadky připojení!

Potřebujete poradit? Zkuste se zeptat.
Odpovědět
Twite_69
Příspěvky: 1
Registrován: stř 02. črc 2014 19:19:50

Výpadky připojení!

Příspěvek od Twite_69 »

Dobrý den,

je tomu 1-2 měsíce, co u mě byl Váš technický ,,support'' kvůli pomalému připojení. Problém byl vyřešen natočením na jiný vysílač. Od té doby se potýkám s výpadky internetu (10-20sec.). Výpadky nebyly ale natolik frekventované, aby mě to donutilo problém řešit. Dělo se tak přibližně 3x týdně. Od 30.6.2014 mám tyto výpadky na denním pořádku. PC je na 10-30 sec. odpojené od internetu a po uplynutí této doby se opět připojí. Tyto výpadky jsou velice nevypočitatelné. Dnes jsem těchto výpadků zažil více jak deset.

Problém mám jak na stolním PC tak i na notebooku. Zkusil jsem resetovat router, připojit PC přímo na síťový kabel, ale nezdá se, že by něco pomáhalo. Rád bych už za těmito komplikacemi udělat nějakou čáru. Nevybavuji si v roce 2014 jediný měsíc, kdybych mohl říci, že mi šel internet na 100%.

Omluvte moje rozhořčení, ale dovádí mě to k šílenství.

Děkuji.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpadky připojení!

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,

fórum není vhodné místo pro hlášení problémů, napište mail nebo zavolejte na infolinku. Zítra se ozve technik a na problém se podívá.

Takto by se připojení chovat nemělo a je divné, že nepomohlo přetočení na jiný vysílač. Tipuji to někde na špatný kontakt nebo dotek reagující na změnu teploty.

Děkuji
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Odpovědět