Systém zasíťování domu a doba realizace

Potřebujete poradit? Zkuste se zeptat.
Odpovědět
Barum
Příspěvky: 3
Registrován: ned 19. říj 2008 16:46:03

Systém zasíťování domu a doba realizace

Příspěvek od Barum »

Hezkou neděli,
jsem zástupkyně jednoho panelového domu a na včerejší schůzi bylo domluveno, že necháme dům pro několik zájemců o internet zasíťovat. Ráda bych věděla podrobnosti, kudy by vedly kabely k bytům.
Viděla jsem u známé v paneláku realizaci od firmy Wifcom - internetové kabely připáskované k telefonním kabelům nebo cvočky doslova namlácené do zdi (oštípaná omítka), prověšené kabely - hrůza. Na vás jsem slyšela na bytovém družstvě dobré reference. Provádíte lištování všude? Připlácí se za něj něco?
Děkuji za odpověď
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Systém zasíťování domu a doba realizace

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý podvečer,
všechny kabely standardně taháme elektrickými stoupačkami, kde to není možné je lištováno. Lištování je prováděno v celém domě ke všem zákazníkům, jiný způsob montáže Vlašimnet neprovádí. Lištování je pochopitelně součástí instalace a nic se za něj nepřiplácí, v bytech je to již individuální, dle požadavků majitelů / nájemníků.

Prosím, pošlete mi kontakt do e-mailu, SMSkou, nebo zítra zavolejte. Domluvíme si schůzku, dům projdeme a přímo na místě se dohodneme co, kde a jak povede. Svou práci provádíme tak, abychom se za ní nemuseli stydět a dělala nám dobrou vizitku.

Jen na závěr dodám, že veškeré instalace se zvládají za jeden den (na dům) a po montáži je provedeno uklizení. Lidé po příchodu z práce v odpoledních hodinách ani nepoznají, že se něco dělalo :lol: . Což je lidmi ceněno a nepředpokládáno. A pochopitelně je jedno, je-li Vás panelák ve Vlašimi, Zruči n./S., Benešově či jinde. Služby máme všude stejné.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Barum
Příspěvky: 3
Registrován: ned 19. říj 2008 16:46:03

Re: Systém zasíťování domu a doba realizace

Příspěvek od Barum »

Dobrý večer,
děkuji za rychlou reakci. Zítra dopoledne zavolám a domluvíme se. Mohl by jste přijít i navečer, tak okolo 18:00 - pracuji v Praze a tak se dřív nedostanu?
Děkuji
Odpovědět