rychlost

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Odpovědět
Pitrs
Příspěvky: 2
Registrován: ned 25. říj 2009 22:13:58
Bydliště: Vlašim

Re: rychlost

Příspěvek od Pitrs »

Musím s haroldem souhlasit je to horší a horší připadá mě jako bych měl sdílenou linku, stále nestabilní. Nic nestahuji, občas se dívám na stream videa a nějaká tv. Přestává mě to už bavit zvažuji konkurenci. Méně peněz a dobré reference od známých. :x
Admin
Příspěvky: 39
Registrován: pon 28. črc 2008 19:20:20

Re: rychlost

Příspěvek od Admin »

Pitrs píše:Musím s haroldem souhlasit je to horší a horší připadá mě jako bych měl sdílenou linku, stále nestabilní. Nic nestahuji, občas se dívám na stream videa a nějaká tv. Přestává mě to už bavit zvažuji konkurenci. Méně peněz a dobré reference od známých. :x
Dobrý den,

Vaše připomínka prostřednictvím mailu byla zaznamenána a na Vaši linku byl dán test, který skončil včera odpoledne. Dnešního dne Vás kontaktuje technik od nás a domluví se na napravení situace.
psycho205
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 31. črc 2008 18:01:52

Re: rychlost

Příspěvek od psycho205 »

Tak já nevím poslední dobou to připojení neskutečně kolísá třeba když stahuju tak to někdy prostě spadne a musím začít stahovat znova když to stahuje tak přes den je to kolem 30-50 kb/s od půlnoci je to sice dobrý ale já chci mít stabilní připojení a ne furt čekat na půlnoc a pak plně využívat internet dřívavejc to bylo taky pomalé ale aspon stabilní ale ted je to bída tento internet se dá skoro srovnat s některýma mobilníma internetama :evil:
Tragedie
Příspěvky: 3
Registrován: pon 09. lis 2009 17:58:40

Re: rychlost

Příspěvek od Tragedie »

Rychlost kolysava tragicka,neda se hrat o vykendech,vecer okolo 20:00 se vse znova laguje,za tyto penize by ta rychlost mohla byd alespon stabilni rychlost!!!!
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý večer,
pokud máte s linkou jakýkoliv problém, napište mail, nebo zavolejte. Takovéto plané výkřiky na fóru jsou zcela k ničemu a nebudeme na ně reagovat.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: rychlost

Příspěvek od harold »

děkujem za krásných 30KB/s ze 150 kb/s stahování,mail nemá cenu psát,jelikož admin napíše,že už mi to několikrát vysvětlil a já sem ten duvod ještě nikde nenašel,bohužel jsme včera slyšel,že nejsem sám,soused je na tom stejně,někdy mu to spadne a neni to vůbec stabilní
Tragedie
Příspěvky: 3
Registrován: pon 09. lis 2009 17:58:40

Re: rychlost

Příspěvek od Tragedie »

harold píše:děkujem za krásných 30KB/s ze 150 kb/s stahování,mail nemá cenu psát,jelikož admin napíše,že už mi to několikrát vysvětlil a já sem ten duvod ještě nikde nenašel,bohužel jsme včera slyšel,že nejsem sám,soused je na tom stejně,někdy mu to spadne a neni to vůbec stabilní
Stahovat se stimto internetem fakt neda :D ,minulou sobotu v podvecer mi to skocilo dokonce na 2kb/s jinak stahuji 98kb/s,ale jde mi o to,aby sem kvuli pripojeni nemel problemy hrat hry online,jelikos kdyz mame s clanem nightcupy tak to se fakt kvuly vysokym latencim neda hrat(vetsinou se moje latence pohybuji kolem 50,ale v podvecer a vecer okolo 500 :-( tragedie!)
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,

Re: Harold: Ať se Váš soused ozve, pokud nedá vedět, nemohu řešit.
Re: Tragedie: Pokud nejste schopný se podepsat, prosím nezaplevelujte fórum takovýmito reakcemi. Pokud se korektně ozvete, budeme problém řešit, pokud ne, nemohu Vám pomoci.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Tragedie
Příspěvky: 3
Registrován: pon 09. lis 2009 17:58:40

Re: rychlost

Příspěvek od Tragedie »

David Fiala DiS. píše:Dobrý den,

Re: Harold: Ať se Váš soused ozve, pokud nedá vedět, nemohu řešit.
Re: Tragedie: Pokud nejste schopný se podepsat, prosím nezaplevelujte fórum takovýmito reakcemi. Pokud se korektně ozvete, budeme problém řešit, pokud ne, nemohu Vám pomoci.
ok napisi vam to
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: rychlost

Příspěvek od harold »

a u mě je teda všechno v pořádku s downloadem 30 KB/s ano?
Odpovědět