Chybějící sekce

Potřebujete poradit? Zkuste se zeptat.
Odpovědět
Frantik
Příspěvky: 2
Registrován: ned 14. zář 2008 9:31:12

Chybějící sekce

Příspěvek od Frantik »

Ahoj,
tak nějak nevím do které sekce to napsat - asi by nebylo od věci tu udělat sekci "Poradna", nebo tak něco. Kam by se mohli dát dotazy ohledně nastavení a tak.
A v druhém případě bych smazal sekci "Testovací část" - to je v dnešní době myslím přežitek :roll: . Můžete udělat vlákno pro testování v sekci "Vaše fórum" co ty na to Admine? - trocha práce, ale možná to zpřehlední fórum :mrgreen: .

A teď můj dotaz:
Stalo se mi v sobotu, že jsem přišel z práce venku a synek říkal, že nejde net. Bylo mi divné, že skype šel. Kouk jsem na nastavení sítě a byly smazané DNSky. Pochybuji, že by to synek zvládnul - krom toho se mi to stalo už po druhé. Nestává se to i někomu jinému? Jako antivir mám Avast Home, tak vir to snad nebude. :oops:
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybějící sekce

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
věřím, že se vašemu námětu bude Admin brzy věnovat. Již jsme o změně struktury fóra uvažovali - čekali jsme, jak se chytne a bude-li to mít cenu. Takže změny budou, to mohu slíbit :lol: Návštěvnost fóra nás moc těší :D

K vašemu dotazu:
problém který popisujete může být způsoben stažením knihovny msliksurdns.dll. Jak je z názvu patrno, je to nějaká ruská knihovna, co mění DNS záznamy. Je součástí hodně různých malware a spyware - což bohužel Avast nechytne. Zkuste si projet PC například programem : SpyBot Search & Destroy. Viz. náš návod zde: v návodech, které jsme pro vás připravili.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Admin
Příspěvky: 39
Registrován: pon 28. črc 2008 19:20:20

Re: Chybějící sekce

Příspěvek od Admin »

Dobrý večer,

děkuji za náměty, přes odpoledne jsem na nich zapracoval. Tak doufám, že se budou líbit :)
Frantik
Příspěvky: 2
Registrován: ned 14. zář 2008 9:31:12

Re: Chybějící sekce

Příspěvek od Frantik »

Ahoj,
to Admin: prima chválím rychlou práci, je to mnohem lepší. ;)
to David: díky za radu - zkusil jsem, pár věcí to našlo a odstranilo, tak uvidíme :shock:
Odpovědět