Kam kracis Vlasim-nete?

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam kracis Vlasim-nete?

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,

děkuji za příjemný postřeh. Tarif můžete zkusit změnit na 14 dní na zkoušku zdarma.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Skunk
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14. říj 2014 19:59:01

Re: Kam kracis Vlasim-nete?

Příspěvek od Skunk »

Zdravím, taky přispěju svou troškou do mlýna. Docela závidím všem, kteří tvrdí, že se jim připojení zlepšilo. Já osobně mám zkušenost naprosto opačnou. První cca rok po připojení se k Vlašimnetu bylo vše ok, opravdu žádný problém a to na nejnižší rychlosti. Poslední dva roky jde kvalita od 10ti k 5ti, spíše ještě níž. Zaplacení vyšší rychlosti nevyřešilo také nic. Poslední rok to sice technici vždy po stížnostech krátkodobě poladí, ale za týden jsme tam, kde jsme byli. Online hry s pingy 500+ jsou opravdu nehratelné a vysvětlujte to děckám. Standardně není problém s rychlostí downloadu, ale s pingy, stabilitou a hlavně uploadem kolem 50kbit. Nezdá se mi bohužel, že by byl Vlašimnet s tím ochoten něco udělat, jediné řešení je prý /nejspíše/ přechod na 5GHz, což mi neoficiálně slibují téměř rok. Přiložený screen je naprosto standardní situací.

Obrázek
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam kracis Vlasim-nete?

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,

takovéto věci na diskuzní fórum nepatří a jak jsem psal už mnohokrát, je třeba se obracet na infolinku a tam problémy nahlásit.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Odpovědět