rychlost

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Odpovědět
jardajelinek
Příspěvky: 7
Registrován: úte 03. lis 2009 19:46:18

Re: rychlost

Příspěvek od jardajelinek »

Jinak okoun napiš mi e-mail a já ti to vysvětlím velice rád celé O2 8Mb natažení kabelu o kč,zapojení přípojky 0 Kč modem 1000 kč , aktivace 0 Kč takže kompletní zřízení ADSL 1000 kč
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 734
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
pro jardujelinka: Také nevím, kdo je Okoun, ale mohu garantovat, že to není nikdo z Vlašimnetího týmu. Pokud budete pokračovat v diskuzi plné narážek, poprvé, co je fórum, Vám zakážu přispívat. Nesnáším cenzuru a nikdy jsem ji nepoužil, cením si výtek, ale vše má své hranice.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
okoun
Příspěvky: 59
Registrován: pon 08. bře 2010 15:38:28

Re: rychlost

Příspěvek od okoun »

nejsem z vlašimnetu jen se už velmi dlouho zabývám ISP už od doby co ve vlašimi nevěděli co je Wifi 2,4 GHz.

1. píšete že s "O2 8mb stahuju 900kb/s" tak to vypadá že vás od velmi okrádá protože stahovat s tarifem 8Mb pouze 0,9Mb je fakt zlodějna. kdyby jste stahoval 900 kB/s tak to by bylo jiné kafčo.

2. platíte 400Kč říkáte, ale na webu o2 je to trochu jinak http://www.o2.cz/osobni/internet/adsl-i ... -doma.html . Vím že když se na O2 zatlačí že chcete odejít tak Vám zlevní a to už mi nepřijde jako seriozní jednání, protože když jsou ochotni zlevnit tak z té základní ceny tak rejžujou že je to úděs....

3. v dnešní době se upisovat někomu na 1, 2 roky je prostě hazadrd a považuji to jako z jednu velkých nevýhod.

4. zajímalo by mě jestli jste už někdy měl něco dočinění s o2 servisem. pokud jste ho ještě nepoužil tak jste šťastný člověk...

5. už jsem to jednou psal, ale pokud chci provádět nějaké hovory, či videohovory tak O2 je nepoužitelné protože ten upload je titěrně malej. nervy už ztrácím u odesílání 8MB emailu, to je prostě katastrofa.


pokud ten internet od vlasimnetu vám jede pouze 120KB/s tak asi není něco OK a měl by jste to řešit, ale z vlastní zkušenosti vím, že lidé kteří furt nadávají tak nechtějí vůbec nic řešit, jen nadávat umějí...

:ugeek:
jardajelinek
Příspěvky: 7
Registrován: úte 03. lis 2009 19:46:18

Re: rychlost

Příspěvek od jardajelinek »

Pro pana Fialu ....ani jeden můj přízpěvek neobsahuje vulgaritu a nepravdu .Z jakého důvodu mě chcete cenzurovat opravdu nechápu.Ale jsem rád , že lidé na tomto forum čtou vaše reakce na negativní názory na Vlašimnet,které jsou upřimné a objektivní.
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 734
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
pokud si příspěvek přečte nezaujatý člověk, vyznívá tak, jak jsem psal již dříve a to je dle mne věc, která sem nepatří. Toť hlavní smysl mého předchozího příspěvku, který jsem mohl napsat sice kulantněji, ale již se stalo.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Mikyo
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 23. říj 2008 18:54:06

Re: rychlost

Příspěvek od Mikyo »

Zdravím,
koukám, že se tu stále řeší Vlašimnet proti O2 a nějak mi to nejde do hlavy, protože podle mě na tom není absolutně vůbec co řešit.
Pro příklad jsem obyvatel Vlašimi a chci domů internet, takže si vyberu buď...

Vlašimnet nabízí:
385 Kč měsíčně - stahování 128 kB/s
685 Kč měsíčně - stahování 176 kB/s
985 Kč Měsíčne - stahování 224 kB/s

O2 nabízí:
650 Kč měsíčně(po 12ti měsících mírné navýšení, což nebude stejně více než nejdražší tarif Vlašimnetu)
stahování 700 - 800 kB/s a k tomu televize s cca 40ti programy a 15ti rádii

Pokud jsem šetřivý a stačí mi základní tarif Vlašimnetu(stahování 128 kB/s), tak hurá do něj... pokud člověku není líto přidat nějakou tu stovku měsíčně a mít úplně nesrovnatelé služby, potom hurá k O2.
okoun
Příspěvky: 59
Registrován: pon 08. bře 2010 15:38:28

Re: rychlost

Příspěvek od okoun »

Co já vím tak na 5GHz máte rychlost od 1Mb do 5 Mb což pokud se to bude držet v hranici 4-5Mb je to za tu cenu dobré.
Pokud chcete srovnávat s ADSL, tak to musíte srovnávat s optikou u vlašimnetu a tam je to trochu jinak s rychlostí oproti ADSL :)
Pokud jste 3 Km od ústředny ADSL tak máte tak max 3Mb praktické rychlosti a to za stejnou cenu jako u ústředny (to je podvod století!) a u vlašimnetu máte 1-5 Mb, tak nevím co tady řešíte...
jardajelinek
Příspěvky: 7
Registrován: úte 03. lis 2009 19:46:18

Re: rychlost

Příspěvek od jardajelinek »

To opravdu nevim co řešíte momentálně mám 16 mbit/s za 400kč jo jo toto běží...........paráda měl jsem 2 roky Vlašimnet za 380,- stahoval jem maximálně 120 Kb.......a teď ????????? ................................1500kb.....no lidi přemýšlejte.http://www.o2.cz/zrychlujeme
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 734
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,

prosím uvědomte si, že ne každý bydlí pár stovek metrů od ústředny, aby mu ADSL šlapalo, jak má. Máme poměrně dost klientů, kteří k nám od ADSL utíkají. Je jasné, že jsou hlavně z vesniček a okraje měst. Ale my se snažíme nabízet kvalitu služby všude stejnou a porovnáváte tudíž neporovnatelné technologie.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
okoun
Příspěvky: 59
Registrován: pon 08. bře 2010 15:38:28

Re: rychlost

Příspěvek od okoun »

David Fiala DiS. píše:Dobrý den,

prosím uvědomte si, že ne každý bydlí pár stovek metrů od ústředny, aby mu ADSL šlapalo, jak má. Máme poměrně dost klientů, kteří k nám od ADSL utíkají. Je jasné, že jsou hlavně z vesniček a okraje měst. Ale my se snažíme nabízet kvalitu služby všude stejnou a porovnáváte tudíž neporovnatelné technologie.

svatá pravda, lidem kteří jsou od ústředny pár metrů tento fakt uniká, a lidé kteří jsou daleko od ústředny moc dobře ví, co je O2 zač...
Odpovědět