Veřejná IP

Vaše zkušenosti, připomínky, názory
Aluvian
Příspěvky: 13
Registrován: úte 02. pro 2008 21:21:30

Veřejná IP

Příspěvek od Aluvian »

Dobrý den ,
chtěl bych si jen ujistit, že když si pořídím veřejnou ip tak to znamena že mam vlastni externi ip?
Takže by se mi pak nemělo stavat že se přihlásím na server na ktery se pripojim poprvé a vyhodi me ze mam pernament ban, prtože někdo z vlašimnetu si na tomtoservru například hral s cheaty.
A vztahuje se to i na freeservery jako je napríklad (rapidshare,ulozto)?
A jestě bych se chtěl zeptat když si u vás tuto službu objednám do jaké doby se u mě sprovozní...
Děkuji za brzkou odpověď
altair
Příspěvky: 38
Registrován: ned 19. říj 2008 8:57:22

Re: Veřejná IP

Příspěvek od altair »

To se vám určitě nestane s veřejnou IP. A Myslim, že jí stačí jen zaktivovat u Vlašimnetu a můžete už používat novou :-)
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná IP

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý večer,
na oba vaše dotazy je odpoveď ano. Na internetu budete vystupovat sám za sebe, nebudete nikým ovlivňován. A to ani na herních serverech ani na rapidu atd. Ale vše má své klady i zápory viz. článek : Rozdíl mezi privátní a veřejnou IP adresou. A co se týká poplatků podrobnosti v článku zde : Kolik stojí veřejná IP adresa?.

Pokud o adresu zařádáte její zřízení je záležitost maximálně jednoho dne. Jen prosím o žádost do e-mailu, musí se evidovat pro případné vyžádání od policie ČR.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Aluvian
Příspěvky: 13
Registrován: úte 02. pro 2008 21:21:30

Re: Veřejná IP

Příspěvek od Aluvian »

Děkuji za rychlou odpověd, ještě si to rozmyslím a kdyžtak pošlu žádost již mailem..
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná IP

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
je to jen na Vás. Žádost pošlete dle svého uvážení.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
harold
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:23:21

Re: Veřejná IP

Příspěvek od harold »

pane Fiala je možné mít veřejnou ip jenom na vyzkoušení?? chci se kouknout jestli by nám šla hra s hráčem,se kterým se nemužu spojit na hamachi
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná IP

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý večer,
bohužel veřejná IP se nedá jen tak testovat. Musí se nahlásit na registrátora. Podrobnosti hledejte zde :
  • a zde
Upozorňuji, že na internetu budete po přidělení veřejné IP adresy vystupovat pak již sám za sebe se všemi výhodami i nevýhodami.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Koblizek
Příspěvky: 10
Registrován: pát 29. kvě 2009 17:36:47

Re: Veřejná IP

Příspěvek od Koblizek »

Smím požádat o zmněnu mé Ip adresy?mám jí společnou s jedním hackerem a kvůly němu nesmůžu hrát World of warcraft protože mám zabanovanou Ip adresu kvůly tomu hráči co má stejnou IP tak moc moc prosím dejte mi jinou IP Moje Ip adresa je 85.207.18.54
Ing. D. Fiala, DiS.
Administrátor
Příspěvky: 733
Registrován: pát 28. bře 2008 20:29:27
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná IP

Příspěvek od Ing. D. Fiala, DiS. »

Dobrý den,
samozřejmě o změnu žádat můžete, ale platí vše, co je uvedeno v příspěvku výše - to si důkladně pročtěte. Hlavně je na zřízení potřeba písemná žádost, stačí e-mailem (nezapomeňte uvést číslo smlouvy a hlavně důvod). Jinak IP, co jste napsal, je jedna z našich brán do internetu. Počítám, že blokace na nějakém tom herním serveru bude dočasná, nebo napište jeho správci a poproste ho o odblokování.
Ing. David Fiala, DiS.
Vlašimnet s.r.o.
Jednatel / správce sítě
Certifikace - MTCNA ; MTCTCE ; MTCWE ; MTCRE

e-mail: david.fiala(zavinac)vlasimnet(tecka)cz
Koblizek
Příspěvky: 10
Registrován: pát 29. kvě 2009 17:36:47

Re: Veřejná IP

Příspěvek od Koblizek »

Právě že on mi dát unban nechcedát protože mám stejnou Ip adresu jako jeden hacker proto mi jí neodblokuje tak mi jí pls zmněntě at už můžu pařit!!!!!!moc prosím
Odpovědět